Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Close X

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Niedziela, 25 lutego 2024 r.

Szkola TiVi


Szkoła TiVi – telewizja dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych imieniem Jana Kasprowicza w Nietążkowie została założona 31 marca 2021 roku.
Premierowym obrazem był film z udziałem Akademii Dekarskiej działającej w szkole z zamiarem utworzenia Technikum z zawodem Dekarz.
Ideą jaka przyświeca STiVi jest prowadzenie nowej i współczesnej w odbiorze „Gazetki szkolnej”, której redaktorem i twórcą był Pan mgr inż. Jacek Maria Nieniewski, administrator gwarantujący techniczne i merytoryczne wsparcie grupie STiVi.
Obecnie redakcją, montażem i realizacją Szkoła TiVi zajmuje się mgr inż. Franciszek Olejniczak nauczyciel i wychowawca klas fotografii i multimediów.
Filmy w jakości Full HD umieszczane są na YouTube – kanał Szkoła TiVi.
Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia nas także na stronie FACEBOOK pod adresem: https://www.facebook.com/szkolativi.


Lesen gehen 1

  Lesen gehen 2

X

Lesen gehen 1

     pokaż »

Lesen gehen 2

  Lesen gehen 1

X

Lesen gehen 2

Dzień Nauczyciela

  Dzień Nauczyciela to święto obchodzone w Polsce 14 października każdego roku. Święto to zostało ustanowione w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława II Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 roku. Od 1982 roku na mocy ustawy Karta Nauczyciela, Dzień Nauczyciela jest obchodzony jako Dzień Edukacji Narodowej.
W Polsce, Dzień Nauczyciela jest okazją do uhonorowania nauczycieli i pracowników oświaty, którzy codziennie poświęcają swój czas i energię, by pomagać w rozwoju edukacyjnym dzieci i młodzieży. W tym dniu odbywają się różnego rodzaju wydarzenia, takie jak szkolenia, konferencje, a także wręczane są wyróżnienia dla osób zaangażowanych w edukację.

X

Dzień Nauczyciela

Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2023-2024 w ZSP Nietążkowo

  Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych imieniem Jana Kasprowicza w Nietążkowie Pani Monika Oleszak rozpoczęła nowy rok szkolny 2023 - 2024. Podczas uroczystości inaugurującej ten ważny moment społeczności szkolnej, Pani Dyrektor serdecznie przywitała wszystkich obecnych, w tym zaproszonych gości, rodziców, opiekunów, administrację szkoły oraz nauczycieli i przede wszystkim uczniów w tym uczniów klas pierwszych.
W swoim przemówieniu Pani Dyrektor Monika Oleszak podkreśliła, jak ważne jest to wyjątkowe wydarzenie dla uczniów rozpoczynających swoją szkolną przygodę. Podziękowała także rodzicom i opiekunom za wsparcie, jakie zapewniają swoim dzieciom i podopiecznym na tej nowej drodze.
Na koniec, pełna optymizmu, Pani Dyrektor ogłosiła, że rok szkolny 2023/2024 jest oficjalnie otwarty. Wyraziła nadzieję, że będzie to rok pełen wiedzy, osiągnięć i niesamowitych doświadczeń dla wszystkich uczniów.

X

Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2023-2024 w ZSP Nietążkowo

Nocy Zawodowców 2023

  Zapraszamy do relacji z Edycji 6.0 Nocy Zawodowców 2023 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie. Organizatorem Nocy Zawodowców było Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie, Starostwo Powiatowe w Kościanie, ZSP im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie oraz ZSP im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie. Impreza była skierowana do dzieci i młodzieży celem wyboru dalszego kształcenia zawodowego.

X

Nocy Zawodowców 2023
Stronę odwiedzono 6161

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej

Inspektor ochrony danych
Grzegorz Król  
e-mail: iod(m)zspnietazkowo.pl


Certyfikaty i odznaczenia


Gratulacje i podziękowania


Nasi Partnerzy

zobacz »