Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Close X

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Facebook

Sobota, 8 maja 2021 r.
Całodobowa infolinia NFZ
800-190-590

Szkola TiVi

Szkoła TiVi – telewizja dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych imieniem Jana Kasprowicza w Nietążkowie została założona 31 marca 2021 roku.
Premierowym obrazem był film z udziałem Akademii Dekarskiej działającej w szkole z zamiarem utworzenia Technikum z zawodem Dekarz.
Ideą jaka przyświeca STiVi jest prowadzenie nowej i współczesnej w odbiorze „Gazetki szkolnej”, której redaktorem i twórcą był Pan mgr inż. Jacek Maria Nieniewski, administrator gwarantujący techniczne i merytoryczne wsparcie grupie STiVi.
Obecnie redakcją, montażem i realizacją Szkoła TiVi zajmuje się mgr inż. Franciszek Olejniczak nauczyciel i wychowawca klas fotografii i multimediów.
Filmy w jakości Full HD umieszczane są na YouTube – kanał Szkoła TiVi.
Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia nas także na stronie FACEBOOK pod adresem: https://www.facebook.com/szkolativi.Międzynarodowy Dzień Strażaka

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka STiVi przygotowało fotograficzną niespodziankę z obchodów 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Nietążkowie. Ta wspaniała uroczystość odbyła się na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nietążkowie w gronie najbliższych przyjaciół i całej WIELKIEJ RODZINY STRAŻACKIEJ z ogromnymi tradycjami. Tym samym pragniemy złożyć wszystkim strażakom, ich bliskim i rodzinom wszystkiego najlepszego.
Zespół STiVi.

International Firefighters' Day – międzynarodowe święto strażaków obchodzone 4 maja, w dniu wspomnienia w Kościele katolickim Świętego Floriana. Etos strażacki: Bogu na chwałę, bliźniemu na ratunek. W Polsce od 2003 roku Dzień Strażaka obchodzony jest jako święto zawodowe, ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Święto zainicjował australijski strażak J.J. Edmondson z Melbourne na pamiątkę tragicznie zmarłych pięciu kolegów-strażaków (Matta, Stuarta, Jasona, Garry'ego i Chrisa) 2 grudnia 1998 roku w Linton. Próbowali ratować czyjeś życie i mienie w czasie pożaru, jak robią to strażacy na całym świecie. Wszystkim strażakom, w hołdzie za ich trud i narażanie życia, w podziękowaniu za pomoc i ratunek oraz tym, co ponieśli śmierć - dzień ten został poświęcony. Sam J.J. Edmondson powiedział: „W straży pożarnej, razem walczymy przeciwko jednemu wspólnemu wrogowi - pożarowi - bez względu na kraj, pochodzenie, jaki mundur nosimy i w jakim języku mówimy.”
Naukę zakończyli tegoroczni maturzyści

30 maja br. naukę zakończyli tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nietążkowie. Dla abiturientów zwłaszcza dwa ostatnie lata były wyzwaniem, gdyż dużą część czasu spędzili podczas zdalnej nauki, bez kontaktu z koleżankami i kolegami z klasy. Pożegnanie także było nieco inne niż zazwyczaj. Zabrakło uroczystej akademii i spotkania z nauczycielami, zabrakło słynnego rzucania biretami. Spotkania odbywały się z wychowawcą.
Nagrodzono najlepszych uczniów.
Technikum Rolnicze

Nauczyciel przedmiotów zawodowych Pan Marcin Borowczyk zaprasza do Technikum Rolniczego w Nietążkowie.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza to możliwość kształcenia ponadpodstawowego na wielu kierunkach i zawodach. Do całego zespołu szkół należy również cieszące się nieprzerwaną popularnością wśród młodych ludzi Technikum Rolnicze, którego tradycja w Nietążkowie nie ustaje.

Technik Rolnik to bardzo dobra perspektywa na przyszłość.
Zapraszamy na krótki film z prezentacją .
Liceum Strażacko Ratownicze

Nauczyciel kpt. Bartosz Napierała z Państwowej Straży Pożarnej przedstawia Liceum Strażacko Ratownicze w ZSP Nietążkowo czyli jak mówi najpiękniejszy zawód Świata. Serdecznie zapraszamy.
W poszukiwaniu śladów wiosny

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Pani Arleta Adamczak Puk zaprasza na spacer po terenie szkoły w poszukiwaniu śladów wiosny.
Ta niewątpliwie zawitała w Nietążkowie i zachwyca całą swoją okazałością piękna i odgłosów ptaków oraz owadów.
Niech to będzie dla Ciebie pełen radości chillout spring music od nas na cały weekend.
Liceum o profilu ogólnym

Dzisiaj w Wiadomościach STiVi prezentacja 4 letniego Liceum o profilu ogólnym.
Liceum ogólnokształcące w ZSP Nietążkowo umożliwia przygotowanie do podjęcia studiów na dowolnym kierunku. Prezentują: nauczycielka biologii Pani Ewa Nowacka Wieczorek oraz nauczycielka chemii Pani Małgorzata Dąbrowska.
Miłego odbioru życzy Zespół STiVi??
Na pasku informacyjnym najważniejsze terminy. Pozostałe uzyskasz w sekretariacie szkoły lub na stronie zspnietazkowo.pl
Wywiad z Panią Justyną Górniak-Zielonką

Dzisiejsze wiadomości STiVi przedstawia nauczycielka języka angielskiego Pani Justyna Górniak-Zielonka. Pani Justyna jest koordynatorem projektów ERASMUS+ w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie.
Wywiad z Panem Hubertem Maćkowskim

Wywiad z Panem Hubertem Maćkowskim Kierownikiem Gospodarczym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie.
Wywiad z Panią Renatą Kiącą

Dzisiaj wywiad z Wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie Panią Renatą Kiącą.
Wywiad z Panią Ewą Nowacką-Wieczorek

Dzisiaj w aktualnościach Pani Ewa Nowacka-Wieczorek nauczyciel biologii w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie.
Aktualności dotyczące Akademii Dekarskiej

Dzień dobry Państwu,
mam przyjemność zakomunikować, że poniższym pilotażowym materiałem filmowym Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie uruchamia pierwszą profesjonalną szkolną telewizję SZKOŁA TiVi.
Zapraszam na premierowe aktualności dotyczące Akademii Dekarskiej w Nietążkowie.
Życzę miłego odbioru:)
Od tego się zaczeło - „Pierwszy Plan”

Fundacja Honor Pomagania Dzieciom ogłosiła ogólnopolski konkurs „Mini Kamera 2021”. Do konkursu zgłosiły się 592 szkoły. Nadesłano 402 filmy. Komisja zdecydowała, że pierwsze miejsce zajmą uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nietążkowie – klasa 1 Technikum Fotografii i Multimediów wraz z opiekunami projektu: mgr inż. Franciszkiem Olejniczakiem i mgr inż. Łukaszem Jaworskim. Nagrodą dla nich będą warsztaty filmowe z aktorem Bartoszem Żukowskimi w Zakopanem w dniach 23-29 września 2021 r.
Nagrodzony film „Pierwszy Plan” opowiada o jednym dniu z życia klasy w czasie nauki zdalnej.
Możemy być spokojni o przyszłość kinematografii mając taką młodzież – powiedział Bartosz Żukowski.

Stronę odwiedzono 282


e-dziennik   e-learning
 zdjecie-do-mlegitymacji

Tutoring 
Patronat
Politechniki
Poznańskiej


Certyfikaty i odznaczenia

zobacz »

Gratulacje i podziękowania


Nasi Partnerzy

zobacz »