Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Close X

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Facebook

Poniedziałek, 18 października 2021 r.
Całodobowa infolinia NFZ
800-190-590

Klasy

  Liceum ogólnokształcące   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 Technikum w zawodzie technik:  architektury krajobrazu   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 informatyk   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 fotografii i multimediów   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 rolnik
 spedytor   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 żywienia i usług gastronomicznych   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 Szkoła branżowa I stopnia   po szkole podstawowej   po gimnazjum
Liceum ogólnokształcące

(2021-2025)

wychowawca: Danuta Krzystofik

Bajsztok Natalia

Cywka Błażej

Elis Konstancja

Gronostaj Emilia

Grzymisławska Zuzanna

Jankowiak Kamil

Kobus Jakub

Kubiak Joanna

Kułakowski Oskar

Malepsza Lena

Mała Dominika

Mielcarek Paulina

Mikołajek Amelia

Nowacka Martyna

Obiegała Marek

Osięgłowski Artur

Perz Oliwier

Sadowski Antoni

Skrzypczak Emilia

Swaczyna Tobiasz

Szady Nadia

Szalewska Roksana

Szankowski Bartosz

Szydełko Malwina

Szymański Klaudiusz

Węclewski Patryk

Wilda Antoni

Wiśniewski Jan

Witkowska Olga

Żurek Zuzanna


Liceum ogólnokształcące

(2020-2024)

wychowawca: Budzińska Sylwia

Chudziński Maksym

Cichy Krystian Piotr

Cywka Maciej

Drzewiecka Alicja

Dwojny Bartosz Patryk

Gadzińska Dominika Anna

Gintrowicz Szymon

Jędrzychowski Kacper

Kędziora Jakub

Kiciński Hubert

Kościańska Adriana Maria

Krzykała Tomasz

Łukaszewska Anastazja

Mania Magdalena

Michalak Wiktoria

Mycyk Zuzanna

Paluszak Dobrosława

Piątyszek Marta

Ratajczak Emil

Sikora Zofia

Spławski Bartosz

Stankowiak Dawid

Stróżyk Karolina

Szymański Alan Krzysztof

Wosik Martyna Katarzyna

Woźna Julia Anna


Liceum ogólnokształcące

(2019-2023)

wychowawca: Magdalena Połczyńska

Adam Emilia

Bąkowska Maja

Bobrowski Jakub

Borowczak Julia Maria

Chrapa Aleksandra

Czerniak Marcelina Dominika

Domagała Amelia Anna

Dziekońska Weronika

Giezek Kamil Marek

Glapiak Klaudia

Jurga Dagmara

Kachnic Patrycja Wiktoria

Kasińska Wiktoria Maria

Kasperska Wiktoria Aleksandra

Łapeta Nina

Machoy Amadeusz

Okoniewska Nicola

Primel Sandra

Pukacka Natalia

Rajewska Patrycja

Smoczyk Iga

Sobiech Wiktoria

Stachowski Dawid Krzysztof

Starkbauer Sandra

Szczepaniak Weronika

Szuster Oliwia

Świątkowska Anna Maria

Walenciak Roland Marcin



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 411

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 411

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 411
Liceum ogólnokształcące

(2021-2025)

wychowawca: Joanna Kawecka

Andrzejczak Julia

Andrzejewska Julia

Błażejak Marcel

Brylak Błażej

Danek Łukasz

Dudek Tatiana

Dudkowiak Oliwia

Gracz Rafał

Han Maja

Isidoris Melissa

Kasprzak Maria

Kędziora Zuzanna

Kokornaczyk Natalia

Kowalewski Maksymilian

Kuczyk Franciszek

Lesińska-Podeszwa Daria

Ławniczak Jessica

Marach Oskar

Marcinkowski Mikołaj

Mikołajczak Weronika

Mrozkowiak Patrycja

Nyczka Patryk

Pudliszewski Ignacy

Rosolska Eliza

Siecla Adam

Szuster Natalia

Ślusarz Zuzanna

Terczewski Cezary

Werner Julia

Żurek Zuzanna


Liceum ogólnokształcące

(2020-2024)

wychowawca: Ratajczak Dawid

AAdamczak Kacper

Adamczak Karol

Furmaniak Weronika

Kaminiarz Maja Weronika

Lemańska Wiktoria

Olejnik Michał

Popiel Zofia

Primel Natalia

Sibilski Fabian

Skoracki Kamil Łukasz

Sobierajska Martyna

Stachowiak Wiktoria

Sworacka Otylia Magdalena

Szlafka Oliwia

Szuster Weronika

Śmigaj Ewa Maria

Ziegler Maciej


Liceum ogólnokształcące

(2019-2023)

wychowawca: Marzena Grześkowiak

Białasik Patrycja Maria

Brząkowski Stanisław Przemysław

Capała Emilia Maria

Chróst Nikola

Ciesielski Marcel

Dzialik Kamil

Gwardzik Aleksander

Józefowska Otylia

Kachnic Mateusz

Kamińska Magdalena Helena

Kluczyńska Oliwia Beata

Kubis Olaf Kacper

Leśniak Vanessa

Nowak Zuzanna

Omieczyński Krzysztof Witold

Przybysz Oliwia

Ratajczak Wiktoria

Ratajski Kacper

Spławska Julia

Szlafka Zofia Żaneta

Szymański Kamil

Trzpil Dawid Marcin

Twardowska Jagoda Anna

Waszyk Roksana Maria

Żebrowska Zuzanna



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 415

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 415

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 415

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 417

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 417

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 417

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 418

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 418

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 418
Liceum ogólnokształcące

(2019-2022)

wychowawca: Milena Kucharczak-Skorupka

Buchert Magdalena

Drajerska Alicja

Idaszak Julita Maria

Jagodziński Mikołaj

Kabat Gabriela

Kaczmarzyk Marcin

Kasperek Małgorzata

Kaźmierczak Adam Czesław

Klamka Jakub

Klamka Julia

Kozak Weronika

Malepszak Martin

Markiewicz Natalia Urszula

Nowak Alicja

Nowicka Wiktoria

Nyczka Martyna

Nyczka Michalina

Sztucka Klaudia

Szymanowska Natalia

Szymendera Paulina Angelika

Śmieszała Magdalena

Trawa Roksana

Waligórska Emilia

Waszak Bartłomiej

Wujczak Jakub Miłosz

Zmuda Kornelia Katarzyna

Żurek Kacper



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 420

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 420

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 420

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 421

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 421

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 421
Liceum ogólnokształcące

(2019-2022)

wychowawca: Justyna Górniak-Zielonka

Antkowiak Aleksandra

Bąk Maja

Ceglarek Joachim

Chuchla Joanna

Dłużyńska Natalia

Dobraś Jonasz

Domagała Aleksandra

Dratwińska Agnieszka

Florczak Artur

Grzelak Szymon

Isidoris Eric

Katarzyński Dawid

Konieczny Wiktor

Kuczma Jakub

Łagowska Nikola

Naskręt Mikołaj

Olejnik Nadia

Sadowska Martyna Magdalena

Samelczak Weronika

Sikora Julia

Strużyńska Agnieszka

Szabelska Zuzanna

Wiśniewski Jakub Marian


Technikum -
technik architektury krajobrazu

(2021-2026)

wychowawca: Paulina Pacholczyk

Czarnopyska Aleksandra

Konieczna Martyna

Korbik Wiktor

Krauze Weronika

Machowiak Oliwier

Matuszkowiak Aleksandra

Matyjaszczyk Julia

Poladowska Zofia


Technikum -
technik architektury krajobrazu

(2020-2025)

wychowawca: Olejniczak Franciszek

Białożyt Paula

Biberstajn Maria

Dworczak Jarosław

Łożyńska Karolina

Marcinowska Oliwia

Pawłowska Olga

Starkbauer Sylwia

Tryjanowska Wiktoria



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 427

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 427

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 427

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 428

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 428

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 428

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 429

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 429

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 429

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 431

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 431

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 431

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 432

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 432

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 432
Technikum -
technik architektury krajobrazu

(2019 - 2023)

wychowawca: Katarzyna Snela

Andrzejewska Antonina Teresa

Anioła Izabela

Czechanowska Nikola

Furmaniak Martyna

Kaźmierczak Kaja Agnieszka

Konieczna Jagoda

Majcherek Zofia

Paciorkowska Patrycja

Świderska Maja Małgorzata

Wawrzyniak Adrianna

Wieczorek Patrycja

Wlaźlak Sandra Joanna

Wojciechowska Alicja



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 434

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 434

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 434

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 437

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 437

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 437

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 438

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 438

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 438

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 439

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 439

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 439

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 440

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 440

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 440

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 443

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 443

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 443

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 444

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 444

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 444
Technikum -
technik informatyk

(2019 - 2023)

wychowawca: Ewelina Talarek-Franek

Antkowiak Bartosz

Cieślak Adam Czesław

Gawron Kaja

Jakubowski Alan Kacper

Józefczak Patryk

Kopienka Mateusz

Kurek Krystian

Maciejewski Bartosz

Majewski Jan

Młynkowiak Kacper Wojciech

Ratajczak Kacper

Samol Bartosz


Technikum -
technik informatyk

(2018 - 2021)

wychowawca: Małgorzata Dąbrowska

Apolinarski Eryk

Bączyk Nikola Katarzyna

Brylczak Jakub

Gano Mateusz Piotr

Hamrol Jakub

Jankowski Mikołaj

Kanikowska Wiktoria

Kostrzewa Miłosz

Kubicki Mateusz Sylwester

Mocek Jakub

Sikora Dawid

Walenciak Bartosz

Woś Weronika


Technikum -
technik informatyk

(2021-2026)

wychowawca: Małgorzata Dąbrowska

Balicki Bartosz

Bobowski Kacper

Dudziak Nikodem

Dworczak Szymon

Gertner Marcel

Han Jędrzej

Han Kamil

Karaśkiewicz Mikołaj

Kaźmierczak Adam

Kubicki Damian

Lewandowski Mateusz

Łabędzki Krystian

Maćkowiak Jędrzej

Maćkowiak Oliwia

Michalski Marcin

Moczyk Bartosz

Pohl Dawid

Prajs Maksymilian

Ratajczak Bartosz

Szlafka Tomasz


Technikum -
technik informatyk

(2020-2025)

wychowawca: Misiorna Anna

Hartlieb Michał

Łukowiak Jakub

Majer Kamil

Małecki Kacper

Nadobnik Kamil

Piotrowski Radosław

Rajewski Konrad

Skorupiński Paweł

Walenciak Patryk

Wróblewski Bogdan Jan

Zieliński Kacper


Technikum -
technik informatyk

(2019 - 2024)

wychowawca: Alicja Zarzycka

Chmielewski Eryk Dawid

Frąckowiak Mariusz

Harendarz Oskar Krzysztof

Kasztelan Konrad

Ludwiczak Oskar Jan

Michalewicz Alan

Mroziński Kacper

Popiel Wiktor

Rusiecki Adam

Sitkiewicz Bartosz

Szady Nikodem Mariusz

Walkowiak Kacper

Wojciechowski Mikołaj

Woźny Jakub

Wujczak Szymon Wojciech

Wyszogrodzki Tobiasz

Zarzycki Dawid

Żurawski Eryk



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 451

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 451

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 451

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 452

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 452

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 452

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 455

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 455

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 455

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 456

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 456

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 456
Technikum -
technik fotografii i multimediów

(2019 - 2023)

wychowawca: Katarzyna Snela

Antonina Teresa Andrzejewska

Martyna Furmaniak

Marcelina Katarzyna Kuśnierek

Zofia Majcherek

Zuzanna Laura Mueller

Patrycja Paciorkowska

Maja Małgorzata Świderska

Adrianna Wawrzyniak

Patrycja Wieczorek

Sandra Joanna Wlaźlak

Alicja Wojciechowska



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 458

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 458

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 458
Technikum -
technik fotografii i multimediów

(2021-2026)

wychowawca: Małgorzata Dąbrowska

Gronostaj Oliwia

Józefiak Katarzyna

Kaczmarek Nadia

Koźlik Julia

Krupka Angelika

Przystańska Alicja

Wdowiak Emilia


Technikum -
technik fotografii i multimediów

(2020-2025)

wychowawca: Olejniczak Franciszek

Biała Kinga

Błażejak Igor

Bohn Natalia

Daum Jolanta Maria

Dudziak Nikola

Grys Oliwia

Konieczny Mikołaj

Kurzawski Wiktor

Lemańska Paulina

Lewandowska Martyna

Marciniak Oliwia

Samelczak Olga

Samol Antoni

Szeląg Nadia

Szyszka Natalia Anna

Toboła Patrycja

Tomowiak Dominik


Technikum -
technik fotografii i multimediów

(2019 - 2024)

wychowawca: Anna Krakowiak

Dudziak Marcel

Dzięgiel Nikodem Patryk

Giemza Kinga

Graf Aurelia Magdalena

Kąkolewska Monika

Kurzawa Aleksandra

Maćkowiak Zuzanna

Nadolna Malwina

Ogrodowczyk Oliwia

Olejnik Zuzanna

Ratajczak Maja

Włódarczak Kacper



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 463

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 463

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 463

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 464

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 464

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 464

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 467

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 467

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 467

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 468

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 468

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 468
Technikum -
technik rolnik

(2018 - 2022)

wychowawca: Barbara Szumacher

Kamieniarz Jakub

Marciniak Norbert

Michałowski Krystian

Piasecki Dominik

Walkiewicz Wiktor


Technikum -
technik rolnik

(2018 - 2022)

wychowawca: Barbara Szumacher

Kamieniarz Jakub

Marciniak Norbert

Michałowski Krystian

Piasecki Dominik

Walkiewicz Wiktor



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 473

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 473

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 473
Technikum -
technik spedytor

(2019 - 2023)

wychowawca: Ewelina Talarek-Franek

Czaja Łukasz

Kwaczyńska Julia Aleksandra

Łączna Wiktoria

Marach Klaudia

Mikołajewski Jakub Maciej

Motylski Hubert

Okupniczak Nikodem Łukasz

Olejnik Grzegorz

Rozwalka Filip

Sieracki Alan

Sitkiewicz Daniel Adam

Suszka Wiktoria Katarzyna

Szaferski Kacper

Woś Wiktoria


Technikum -
technik spedytor

(2018 - 2022)

wychowawca: Barbara Szumacher

Bartkowiak Klaudia

Bartkowiak Mateusz

Bąk Jakub

Błaszkowski Jakub

Fras Mateusz Robert

Jaborski Norbert

Jaśkowiak Jakub

Kasperska Kamila

Langner Alicja Kinga

Lewandowski Bartosz

Łukaszewski Bartosz

Majchrzak Tobiasz

Majewska Maria

Nowak Filip

Olbiński Damian

Smoczyk Julia Maria

Styziński Remigiusz

Urbaniak Damian

Waligórska Aleksandra Weronika

Walkowiak Lidia

Wróblewski Piotr

Zapłata Daria


Technikum -
technik spedytor

(2017-2021)

wychowawca: Małgorzata Dąbrowska

Domagalski Jakub

Glapiak Paulina Joanna

Jedrzychowski Jakub

Jędrzychowski Łukasz Karol

Kaczor Jakub

Kmiecik Sebastian

Kozak Adam

Maćkowiak Jakub

Majorczyk Szymon

Mencel Jakub

Nowak Filip

Nowakowska Dorota Anna

Ogrodowczyk Adam Łukasz

Otulakowska Daria

Szkoruda Noicole Anna

Wiśniewska Angelika

Wróblewski Piotr


Technikum -
technik spedytor

(2021-2026)

wychowawca: Paulina Pacholczyk

Adamczak Olga

Antkowiak Oliwia

Dziubała Tobiasz

Galusik Oliwier

Jasińska Martyna

Jurga Oskar

Lester Anna

Marcinowska Emilia

Orzechowski Piotr

Rabiega Ksawier

Starkbauer Krystian

Zegar Tomasz


Technikum -
technik spedytor

(2020-2025)

wychowawca: Misiorna Anna

Bereszyński Oliwier

Górny Konrad

Jankiewicz Tobiasz

Jaśkowiak Nikodem

Jędraszyk Mikołaj

Kaczor Marta

Kroplewska Wanessa Ewa

Małczak Artur

Michalak Jędrzej

Nadolny Dawid

Piątek Zachariasz

Przybysz Adam Piotr

Ruskowiak Jakub Paweł

Smok Julia

Troszczyński Piotr

Tyczyński Miłosz

Witkowski Paweł


Technikum -
technik spedytor

(2019 - 2024)

wychowawca: Anna Krakowiak

Kostrzewa Kamila

Łukaszewski Dominik

Mikołajczak Maria

Nadolna Weronika

Nowacki Mikołaj

Nowak Mikołaj

Sochacki Tymoteusz

Szymańska Anna

Szymańska Wiktoria

Weryszko Roman

Wierzejewski Miłosz



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 481

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 481

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 481

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 482

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 482

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 482

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 485

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 485

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 485

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 486

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 486

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 486
Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2019 - 2023)

wychowawca: Katarzyna Snela

Biberstajn Agnieszka

Błażejewska Michalina Marta

Donaj Jolanta Wioleta

Fabianowska Katarzyna

Kostrzewa Angelika Anna

Łatka Oliwia

Nyczka Natalia

Skowron Katarzyna

Sobczyszyn Dagmara

Wieczorek Sandra

Woś Dominika


Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2018 - 2022)

wychowawca: Barbara Szumacher

Budzińska Marta

Czarnecka Wiktoria

Graf Marta Anna

Woś Weronika


Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2021-2026)

wychowawca: Paulina Pacholczyk

Bernacka Paulina

Furmaniak Paulina

Kaczmarek Adam

Kowalska Aleksandra

Krakowska Zofia

Olejniczak Jagoda



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 491

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 491

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 491
Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2019 - 2024)

wychowawca: Alicja Zarzycka

Boś Roksana

Budzińska Julia

Donaj Wiktoria

Holiuta Anna

Krawczyk Kinga

Krzyżanowska Magdalena

Paź Anastazja

Skoracka Agata

Stryjakowska Joanna

Szczygieł Sandra Barbara



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 493

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 493

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 493

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 494

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 494

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 494
Branżowa szkoła I stopnia

(2021-2024)

wychowawca: Wincenty Panasiuk

Biegański Kacper

Doba Patrycja

Domagała Chrystian

Fajfer Szymon

Fryder Bartosz

Gliniak Dawid

Gorący Patryk

Jagodziński Igor

Kicińska Roksana

Kostrzewa Adrian

Kubiak Sławomir

Lemański Kacper

Mania Katarzyna

Miler Mikołaj

Mocek Michał

Napierała Wiktor

Nyczka Nikola

Nyczka Paulina

Piecuch Agnieszka

Piotrowiak Dominika

Przybyła Marcin

Rosolski Szymon

Samoląg Aleksandra

Skoracka Aleksandra

Skoracki Wiktor

Skrzypczak Kacper

Starkbauer Norbert

Styziński Piotr

Szymaniak Filip

Szymański Sebastian

Śliwa Maksymilian

Wawrzynowski Konrad

Weinert Wiktoria


Szkoła branżowa I stopnia

(2020-2023)

wychowawca: Rafał Becela

Banaszczak Roksana

Baranowski Kacper

Biegański Tobiasz

Cieśla Szymon

Furmaniak Bartosz

Jaszkiewicz Roksana

Kaminiarz Dominika

Kaźmierowska Iza

Klecha Michalina

Kostrzewa Oliwia

Krupka Adrian

Krzyślak Paulina

Matuszewski Sławomir

Piotrowiak Robert

Pospiech Jakub

Słański Kamil

Szułczyński Arkadiusz Tomasz

Szymańska Maja Magdalena

Tomowiak Wojciech

Trybuła Filip

Tryjanowski Filip

Waszyk Mateusz


Branżowa 1 stopnia

(2019-2022)

wychowawca: Jarosław Pietrowski

Bartkowiak Bartosz

Boroń Jakub

Ceglarek Cyprian

Cichowski Igor Piotr

Ciećmierowski Mateusz

Doba Patryk Mateusz

Drożdżyński Mateusz

Durkowiak Gabriel Bogdan

Franek Mateusz

Frąckowiak Mikołaj

Gbiorczyk Daria Marta

Gbiorczyk Dawid

Golec Mateusz

Idczak Patryk

Kawecka Kornelia

Kaźmierowski Bartosz

Kimel Piotr

Kotecki Adam Piotr

Krystek Weronika

Kubiak Dominik Przemysław

Skoracka Anna

Weinert Mikołaj

Wita Joanna Julianna


Branżowa szkoła I stopnia

(2021-2024)

wychowawca: Katarzyna Kudełka

Andrzejewski Adam

Bura Filip

Cieślak Aleksander

Czarnecki Fabian

Dudziak Dawid

Dudziński Mateusz

Firlej Damian

Han Kacper

Idczak Oliwia

Kaczmarek Bartłomiej

Kaźmierczak Maciej

Lisek Igor

Łukaszewska Amanda

Łukaszewska Marta

Łukowiak Sylwia

Majorczyk Marcel

Matuszczak Aleks

Nyczka Olga

Pawlak Alan

Pietrasz Roksana

Pietrzak Igor

Prajs Dominik

Raczyński Sebastian

Rodewald Zuzanna

Rybakowski Kamil

Samelczak Mateusz

Samoląg Aleksandra

Sieracki Andrzej

Sporny Emil

Szatkowski Mieszko

Szułczyńska Karolina

Szymański Wojciech

Urbaniak Maksymilian

Wojciechowska Ewa


Szkoła branżowa I stopnia

(2020-2023)

wychowawca: Hanna Klem

Fryder Wiktoria

Jankowiak Tobiasz Mariusz

Koczorowski Gracjan

Kozłowska Klaudia

Lorenz Klaudia

Ławniczak Oskar

Mikołajczak Krystian

Młynarek Adam

Oleksiak Jakub

Podrzycka Julia

Rzepecki Piotr

Samelczak Oskar

Suwiczak Amanda Anna

Sworacki Kacper

Świtała Oskar

Tyl Daria Weronika

Walachowski Jakub

Wojciechowski Wojciech

Zandek Oskar


Branżowa 1 stopnia

(2019-2022)

wychowawca: Miłosz Sibilski

Błaszkowski Mateusz

Dorynek Kornelia Celestyna

Drozdek Kacper

Furmaniak Eryk

Kowalski Kamil

Kunert Kacper

Lorych Piotr

Majer Małgorzata

Malicka Wiktoria Justyna

Mania Mateusz

Marciniak Marta

Nowak Kazimierz

Paul Jakub Dariusz

Ratajczak Patryk

Samelczak Remigiusz Stanisław

Skrzypczak Krystian

Stryjakowski Łukasz

Szwarc Mateusz

Walkowiak Alicja

Włodarczak Mikołaj

Wojciechowska Magdalena



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 505

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 505

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 505

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 506

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 506

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 506
Branżowa 1 stopnia

(2019-2022)

wychowawca: Jarosław Kuderski

Ambrowczyk Agata

Barczyński Mikołaj

Dorynek Nikodem Tomasz

Golec Patryk

Jęsiek Sara Aleksandra

Kaźmierczak Wiktoria

Kokocińska Sandra

Konieczny Kacper

Kostrzewa Łukasz

Kozłowski Kacper

Machowiak Katarzyna

Maćkowiak Maja

Mieloch Piotr

Olejnik Robert Roman

Sadowski Eryk

Siejak Szymon

Wasielewska Dominika

Wojciechowski Michał

Zapłata Natalia



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 508

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 508

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 508

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 509

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 509

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 509
Branżowa 1 stopnia

(2019-2022)

wychowawca: Estera Białas

Biały Kamil

Gidaszewski Kacper

Gołąbka Kacper

Hermanowicz Miłosz Arkadiusz

Hoffmann Angelika

Jasiak Paweł

Kamieniarz Przemysław

Kaźmierczak Mateusz

Kozica Adam

Kubasik Marcelina

Łukaszewski Tobiasz

Matuszewski Jakub Paweł

Nadolny Piotr

Otulakowski Szymon

Strugarek Bartosz

Sworek Jagoda Aleksandra

Tomczyk Wiktoria

Wojciechowska Weronika

Wudarczak Mikołaj




e-dziennik   e-learning
 zdjecie-do-mlegitymacji

Patronat
Politechniki
Poznańskiej



Certyfikaty i odznaczenia

zobacz »

Gratulacje i podziękowania


Nasi Partnerzy

zobacz »