Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Close X

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Facebook

Środa, 6 lipca 2022 r.
ZSP Nietążkowo 2022 zaprasza

Klasy

  Liceum ogólnokształcące   po szkole podstawowej

 Technikum w zawodzie technik:
 architektury krajobrazu   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 informatyk   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 fotografii i multimediów   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 spedytor   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 żywienia i usług gastronomicznych   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 Szkoła branżowa I stopnia
  po szkole podstawowej
Liceum ogólnokształcące

(2022-2026)

wychowawca:


Liceum ogólnokształcące

(2021-2025)

wychowawca: Danuta Krzystofik

Bajsztok Natalia

Cywka Błażej

Elis Konstancja

Gronostaj Emilia

Grzymisławska Zuzanna

Jankowiak Kamil

Kobus Jakub

Kubiak Joanna

Kułakowski Oskar

Malepsza Lena

Mała Dominika

Mielcarek Paulina

Mikołajek Amelia

Nowacka Martyna

Obiegała Marek

Osięgłowski Artur

Perz Oliwier

Sadowski Antoni

Skrzypczak Emilia

Swaczyna Tobiasz

Szady Nadia

Szalewska Roksana

Szankowski Bartosz

Szydełko Malwina

Szymański Klaudiusz

Węclewski Patryk

Wilda Antoni

Wiśniewski Jan

Witkowska Olga

Żurek Zuzanna


Liceum ogólnokształcące

(2020-2024)

wychowawca: Budzińska Sylwia

Chudziński Maksym

Cichy Krystian Piotr

Cywka Maciej

Drzewiecka Alicja

Dwojny Bartosz Patryk

Gadzińska Dominika Anna

Gintrowicz Szymon

Jędrzychowski Kacper

Kędziora Jakub

Kiciński Hubert

Kościańska Adriana Maria

Krzykała Tomasz

Łukaszewska Anastazja

Mania Magdalena

Michalak Wiktoria

Mycyk Zuzanna

Paluszak Dobrosława

Piątyszek Marta

Ratajczak Emil

Sikora Zofia

Spławski Bartosz

Stankowiak Dawid

Stróżyk Karolina

Szymański Alan Krzysztof

Wosik Martyna Katarzyna

Woźna Julia Anna


Liceum ogólnokształcące

(2019-2023)

wychowawca: Magdalena Połczyńska

Adam Emilia

Bąkowska Maja

Bobrowski Jakub

Borowczak Julia Maria

Chrapa Aleksandra

Czerniak Marcelina Dominika

Domagała Amelia Anna

Dziekońska Weronika

Giezek Kamil Marek

Glapiak Klaudia

Jurga Dagmara

Kachnic Patrycja Wiktoria

Kasińska Wiktoria Maria

Kasperska Wiktoria Aleksandra

Łapeta Nina

Machoy Amadeusz

Okoniewska Nicola

Primel Sandra

Pukacka Natalia

Rajewska Patrycja

Smoczyk Iga

Sobiech Wiktoria

Stachowski Dawid Krzysztof

Starkbauer Sandra

Szczepaniak Weronika

Szuster Oliwia

Świątkowska Anna Maria

Walenciak Roland Marcin


Liceum ogólnokształcące

(2022-2026)

wychowawca:


Liceum ogólnokształcące

(2021-2025)

wychowawca: Joanna Kawecka

Andrzejczak Julia

Andrzejewska Julia

Błażejak Marcel

Brylak Błażej

Danek Łukasz

Dudek Tatiana

Dudkowiak Oliwia

Gracz Rafał

Han Maja

Isidoris Melissa

Kasprzak Maria

Kędziora Zuzanna

Kokornaczyk Natalia

Kowalewski Maksymilian

Kuczyk Franciszek

Lesińska-Podeszwa Daria

Ławniczak Jessica

Marach Oskar

Marcinkowski Mikołaj

Mikołajczak Weronika

Mrozkowiak Patrycja

Nyczka Patryk

Pudliszewski Ignacy

Rosolska Eliza

Siecla Adam

Szuster Natalia

Ślusarz Zuzanna

Terczewski Cezary

Werner Julia

Żurek Zuzanna


Liceum ogólnokształcące

(2020-2024)

wychowawca: Ratajczak Dawid

AAdamczak Kacper

Adamczak Karol

Furmaniak Weronika

Kaminiarz Maja Weronika

Lemańska Wiktoria

Olejnik Michał

Popiel Zofia

Primel Natalia

Sibilski Fabian

Skoracki Kamil Łukasz

Sobierajska Martyna

Stachowiak Wiktoria

Sworacka Otylia Magdalena

Szlafka Oliwia

Szuster Weronika

Śmigaj Ewa Maria

Ziegler Maciej


Liceum ogólnokształcące

(2019-2023)

wychowawca: Marzena Grześkowiak

Białasik Patrycja Maria

Brząkowski Stanisław Przemysław

Capała Emilia Maria

Chróst Nikola

Ciesielski Marcel

Dzialik Kamil

Gwardzik Aleksander

Józefowska Otylia

Kachnic Mateusz

Kamińska Magdalena Helena

Kluczyńska Oliwia Beata

Kubis Olaf Kacper

Leśniak Vanessa

Nowak Zuzanna

Omieczyński Krzysztof Witold

Przybysz Oliwia

Ratajczak Wiktoria

Ratajski Kacper

Spławska Julia

Szlafka Zofia Żaneta

Szymański Kamil

Trzpil Dawid Marcin

Twardowska Jagoda Anna

Waszyk Roksana Maria

Żebrowska Zuzanna



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 408

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 408

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 408

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 409

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 409

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 409

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 410

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 410

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 410

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 411

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 411

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 411
Technikum -
technik architektury krajobrazu

(2022-2027)

wychowawca:


Technikum -
technik architektury krajobrazu

(2021-2026)

wychowawca: Paulina Pacholczyk

Czarnopyska Aleksandra

Konieczna Martyna

Korbik Wiktor

Krauze Weronika

Machowiak Oliwier

Matuszkowiak Aleksandra

Matyjaszczyk Julia

Poladowska Zofia


Technikum -
technik architektury krajobrazu

(2020-2025)

wychowawca: Olejniczak Franciszek

Białożyt Paula

Biberstajn Maria

Dworczak Jarosław

Łożyńska Karolina

Marcinowska Oliwia

Pawłowska Olga

Starkbauer Sylwia

Tryjanowska Wiktoria



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 417

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 417

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 417

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 418

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 418

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 418

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 420

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 420

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 420

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 421

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 421

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 421

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 422

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 422

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 422
Technikum -
technik architektury krajobrazu

(2019 - 2023)

wychowawca: Katarzyna Snela

Andrzejewska Antonina Teresa

Anioła Izabela

Czechanowska Nikola

Furmaniak Martyna

Kaźmierczak Kaja Agnieszka

Konieczna Jagoda

Majcherek Zofia

Paciorkowska Patrycja

Świderska Maja Małgorzata

Wawrzyniak Adrianna

Wieczorek Patrycja

Wlaźlak Sandra Joanna

Wojciechowska Alicja



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 426

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 426

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 426

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 427

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 427

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 427

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 428

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 428

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 428

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 429

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 429

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 429

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 432

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 432

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 432

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 433

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 433

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 433

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 434

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 434

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 434
Technikum -
technik informatyk

(2019 - 2023)

wychowawca: Ewelina Talarek-Franek

Antkowiak Bartosz

Cieślak Adam Czesław

Gawron Kaja

Jakubowski Alan Kacper

Józefczak Patryk

Kopienka Mateusz

Kurek Krystian

Maciejewski Bartosz

Majewski Jan

Młynkowiak Kacper Wojciech

Ratajczak Kacper

Samol Bartosz


Technikum -
technik informatyk

(2022-2027)

wychowawca:


Technikum -
technik informatyk

(2021-2026)

wychowawca: Małgorzata Dąbrowska

Balicki Bartosz

Bobowski Kacper

Dudziak Nikodem

Dworczak Szymon

Gertner Marcel

Han Jędrzej

Han Kamil

Karaśkiewicz Mikołaj

Kaźmierczak Adam

Kubicki Damian

Lewandowski Mateusz

Łabędzki Krystian

Maćkowiak Jędrzej

Maćkowiak Oliwia

Michalski Marcin

Moczyk Bartosz

Pohl Dawid

Prajs Maksymilian

Ratajczak Bartosz

Szlafka Tomasz


Technikum -
technik informatyk

(2020-2025)

wychowawca: Misiorna Anna

Hartlieb Michał

Łukowiak Jakub

Majer Kamil

Małecki Kacper

Nadobnik Kamil

Piotrowski Radosław

Rajewski Konrad

Skorupiński Paweł

Walenciak Patryk

Wróblewski Bogdan Jan

Zieliński Kacper


Technikum -
technik informatyk

(2019 - 2024)

wychowawca: Alicja Zarzycka

Chmielewski Eryk Dawid

Frąckowiak Mariusz

Harendarz Oskar Krzysztof

Kasztelan Konrad

Ludwiczak Oskar Jan

Michalewicz Alan

Mroziński Kacper

Popiel Wiktor

Rusiecki Adam

Sitkiewicz Bartosz

Szady Nikodem Mariusz

Walkowiak Kacper

Wojciechowski Mikołaj

Woźny Jakub

Wujczak Szymon Wojciech

Wyszogrodzki Tobiasz

Zarzycki Dawid

Żurawski Eryk



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 441

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 441

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 441

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 444

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 444

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 444

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 445

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 445

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 445

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 446

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 446

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 446
Technikum -
technik fotografii i multimediów

(2019 - 2023)

wychowawca: Katarzyna Snela

Antonina Teresa Andrzejewska

Martyna Furmaniak

Marcelina Katarzyna Kuśnierek

Zofia Majcherek

Zuzanna Laura Mueller

Patrycja Paciorkowska

Maja Małgorzata Świderska

Adrianna Wawrzyniak

Patrycja Wieczorek

Sandra Joanna Wlaźlak

Alicja Wojciechowska


Technikum -
technik fotografii i multimediów

(2022-2027)

wychowawca:


Technikum -
technik fotografii i multimediów

(2021-2026)

wychowawca: Małgorzata Dąbrowska

Gronostaj Oliwia

Józefiak Katarzyna

Kaczmarek Nadia

Koźlik Julia

Krupka Angelika

Przystańska Alicja

Wdowiak Emilia


Technikum -
technik fotografii i multimediów

(2020-2025)

wychowawca: Olejniczak Franciszek

Biała Kinga

Błażejak Igor

Bohn Natalia

Daum Jolanta Maria

Dudziak Nikola

Grys Oliwia

Konieczny Mikołaj

Kurzawski Wiktor

Lemańska Paulina

Lewandowska Martyna

Marciniak Oliwia

Samelczak Olga

Samol Antoni

Szeląg Nadia

Szyszka Natalia Anna

Toboła Patrycja

Tomowiak Dominik


Technikum -
technik fotografii i multimediów

(2019 - 2024)

wychowawca: Anna Krakowiak

Dudziak Marcel

Dzięgiel Nikodem Patryk

Giemza Kinga

Graf Aurelia Magdalena

Kąkolewska Monika

Kurzawa Aleksandra

Maćkowiak Zuzanna

Nadolna Malwina

Ogrodowczyk Oliwia

Olejnik Zuzanna

Ratajczak Maja

Włódarczak Kacper



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 453

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 453

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 453

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 456

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 456

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 456

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 457

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 457

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 457

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 458

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 458

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 458

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 459

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 459

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 459

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 462

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 462

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 462

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 463

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 463

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 463

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 464

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 464

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 464
Technikum -
technik spedytor

(2019 - 2023)

wychowawca: Ewelina Talarek-Franek

Czaja Łukasz

Kwaczyńska Julia Aleksandra

Łączna Wiktoria

Marach Klaudia

Mikołajewski Jakub Maciej

Motylski Hubert

Okupniczak Nikodem Łukasz

Olejnik Grzegorz

Rozwalka Filip

Sieracki Alan

Sitkiewicz Daniel Adam

Suszka Wiktoria Katarzyna

Szaferski Kacper

Woś Wiktoria


Technikum -
technik spedytor

(2022-2027)

wychowawca:


Technikum -
technik spedytor

(2021-2026)

wychowawca: Paulina Pacholczyk

Adamczak Olga

Antkowiak Oliwia

Dziubała Tobiasz

Galusik Oliwier

Jasińska Martyna

Jurga Oskar

Lester Anna

Marcinowska Emilia

Orzechowski Piotr

Rabiega Ksawier

Starkbauer Krystian

Zegar Tomasz


Technikum -
technik spedytor

(2020-2025)

wychowawca: Misiorna Anna

Bereszyński Oliwier

Górny Konrad

Jankiewicz Tobiasz

Jaśkowiak Nikodem

Jędraszyk Mikołaj

Kaczor Marta

Kroplewska Wanessa Ewa

Małczak Artur

Michalak Jędrzej

Nadolny Dawid

Piątek Zachariasz

Przybysz Adam Piotr

Ruskowiak Jakub Paweł

Smok Julia

Troszczyński Piotr

Tyczyński Miłosz

Witkowski Paweł


Technikum -
technik spedytor

(2019 - 2024)

wychowawca: Anna Krakowiak

Kostrzewa Kamila

Łukaszewski Dominik

Mikołajczak Maria

Nadolna Weronika

Nowacki Mikołaj

Nowak Mikołaj

Sochacki Tymoteusz

Szymańska Anna

Szymańska Wiktoria

Weryszko Roman

Wierzejewski Miłosz



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 471

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 471

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 471

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 474

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 474

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 474

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 475

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 475

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 475

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 476

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 476

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 476
Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2019 - 2023)

wychowawca: Katarzyna Snela

Biberstajn Agnieszka

Błażejewska Michalina Marta

Donaj Jolanta Wioleta

Fabianowska Katarzyna

Kostrzewa Angelika Anna

Łatka Oliwia

Nyczka Natalia

Skowron Katarzyna

Sobczyszyn Dagmara

Wieczorek Sandra

Woś Dominika


Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2022-2027)

wychowawca:


Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2021-2026)

wychowawca: Paulina Pacholczyk

Bernacka Paulina

Furmaniak Paulina

Kaczmarek Adam

Kowalska Aleksandra

Krakowska Zofia

Olejniczak Jagoda



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 481

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 481

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 481
Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2019 - 2024)

wychowawca: Alicja Zarzycka

Boś Roksana

Budzińska Julia

Donaj Wiktoria

Holiuta Anna

Krawczyk Kinga

Krzyżanowska Magdalena

Paź Anastazja

Skoracka Agata

Stryjakowska Joanna

Szczygieł Sandra Barbara



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 483

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 483

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 483
Branżowa szkoła I stopnia

(2022-2025)

wychowawca:


Branżowa szkoła I stopnia

(2021-2024)

wychowawca: Wincenty Panasiuk

Biegański Kacper

Doba Patrycja

Domagała Chrystian

Fajfer Szymon

Fryder Bartosz

Gliniak Dawid

Gorący Patryk

Jagodziński Igor

Kicińska Roksana

Kostrzewa Adrian

Kubiak Sławomir

Lemański Kacper

Mania Katarzyna

Miler Mikołaj

Mocek Michał

Napierała Wiktor

Nyczka Nikola

Nyczka Paulina

Piecuch Agnieszka

Piotrowiak Dominika

Przybyła Marcin

Rosolski Szymon

Samoląg Aleksandra

Skoracka Aleksandra

Skoracki Wiktor

Skrzypczak Kacper

Starkbauer Norbert

Styziński Piotr

Szymaniak Filip

Szymański Sebastian

Śliwa Maksymilian

Wawrzynowski Konrad

Weinert Wiktoria


Szkoła branżowa I stopnia

(2020-2023)

wychowawca: Rafał Becela

Banaszczak Roksana

Baranowski Kacper

Biegański Tobiasz

Cieśla Szymon

Furmaniak Bartosz

Jaszkiewicz Roksana

Kaminiarz Dominika

Kaźmierowska Iza

Klecha Michalina

Kostrzewa Oliwia

Krupka Adrian

Krzyślak Paulina

Matuszewski Sławomir

Piotrowiak Robert

Pospiech Jakub

Słański Kamil

Szułczyński Arkadiusz Tomasz

Szymańska Maja Magdalena

Tomowiak Wojciech

Trybuła Filip

Tryjanowski Filip

Waszyk Mateusz


Branżowa szkoła I stopnia

(2022-2025)

wychowawca:


Branżowa szkoła I stopnia

(2021-2024)

wychowawca: Katarzyna Kudełka

Andrzejewski Adam

Bura Filip

Cieślak Aleksander

Czarnecki Fabian

Dudziak Dawid

Dudziński Mateusz

Firlej Damian

Han Kacper

Idczak Oliwia

Kaczmarek Bartłomiej

Kaźmierczak Maciej

Lisek Igor

Łukaszewska Amanda

Łukaszewska Marta

Łukowiak Sylwia

Majorczyk Marcel

Matuszczak Aleks

Nyczka Olga

Pawlak Alan

Pietrasz Roksana

Pietrzak Igor

Prajs Dominik

Raczyński Sebastian

Rodewald Zuzanna

Rybakowski Kamil

Samelczak Mateusz

Samoląg Aleksandra

Sieracki Andrzej

Sporny Emil

Szatkowski Mieszko

Szułczyńska Karolina

Szymański Wojciech

Urbaniak Maksymilian

Wojciechowska Ewa


Szkoła branżowa I stopnia

(2020-2023)

wychowawca: Hanna Klem

Fryder Wiktoria

Jankowiak Tobiasz Mariusz

Koczorowski Gracjan

Kozłowska Klaudia

Lorenz Klaudia

Ławniczak Oskar

Mikołajczak Krystian

Młynarek Adam

Oleksiak Jakub

Podrzycka Julia

Rzepecki Piotr

Samelczak Oskar

Suwiczak Amanda Anna

Sworacki Kacper

Świtała Oskar

Tyl Daria Weronika

Walachowski Jakub

Wojciechowski Wojciech

Zandek Oskar



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 492

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 492

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 492

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 493

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 493

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 493

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 494

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 494

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 494

solidarni-z-ukrainą
Inspektor ochrony danych
Grzegorz Król  
e-mail: iod(m)zspnietazkowo.pl

e-dziennik   e-learning
 zdjecie-do-mlegitymacji

Patronat
Politechniki
Poznańskiej



Certyfikaty i odznaczenia

zobacz »

Gratulacje i podziękowania


Nasi Partnerzy

zobacz »