Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Close X

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Facebook

Czwartek, 5 sierpnia 2021 r.
Całodobowa infolinia NFZ
800-190-590

Rekrutacja 2021/2022
Lista przyjętychnieprzyjętych



Liceum Ogólnokształcące
lista kandydatów przyjętych
do klasy 1 lo

Lp.Nazwisko i Imię
1Andrzejewska Julia
2Danek Łukasz
3Dudkowiak Oliwia
4Han Maja
5Isidoris Melissa
6Kędziora Zuzanna
7Kokornarczyk Natalia
8Marach Oskar Kamil
9Mikołajczak Weronika
10Mrozkowiak Patrycja
11Rosolska Eliza Magdalena
12Terczewski Cezary


Liceum Ogólnokształcące - policyjne
lista kandydatów przyjętych
do klasy 1 lop

Lp.Nazwisko i Imię
1Bajsztok Natalia
2Cywka Błażej
3Grzymisławska Zuzanna
4Jankowiak Kamil
5Kubiak Joanna
6Kułakowski Oskar Kacper
7Malepsza Lena
8Mikołajek Amelia Magdalena
9Osięgłowski Artur
10Perz Olivier Jan
11Szalewska Roksana
12Szankowski Bartosz Marcin
13Żurek Zuzanna


Liceum Ogólnokształcące - policyjne konne
lista kandydatów przyjętych
do klasy 1 lopk

Lp.Nazwisko i Imię
1Mała Domika Marta
2Nowacka Martyna
3Szady Nadia Monika
4Szydełko Malwina
5Witkowska Olga Kinga


Liceum Ogólnokształcące - strażacko-ratownicze
lista kandydatów przyjętych
do klasy 1 los

Lp.Nazwisko i Imię
1Gronostaj Emilia
2Kobus Jakub Jan
3Sadowski Antoni
4Skrzypczak Emilia
5Swaczyna Tobiasz Jan
6Szymański Klaudiusz Mariusz
7Wilda Antoni
8Wiśniewski Jan Józef


Liceum Ogólnokształcące - wojskowe
lista kandydatów przyjętych
do klasy 1 low

Lp.Nazwisko i Imię
1Andrzejczak Julia Dorota
2Dudek Tatiana
3Gracz Rafał
4Kowalewski Maksymilian Dawid
5Kuczyk Franciszek
6Lesińska-Podeszwa Daria Joanna
7Marcinkowski Mikołaj
8Pudliszewski Ignacy
9Ruszkowski Robert
10Siecla Adam Paweł
11Ślusarz Zuzanna Monika


Technikum -
technik architektury krajobrazu

lista kandydatów przyjętych
do klasy 1 tak

Lp.Nazwisko i Imię
1Czarnopyska Aleksandra
2Konieczna Martyna
3Korbik Wiktor
4Krauze Weronika
5Krawczyk Aleksandra
6Matuszkowiak Aleksandra
7Matyjaszczyk Julia
8Poladowska Zofia


Technikum -
technik fotografii i multimediów

lista kandydatów przyjętych
do klasy 1 tf

Lp.Nazwisko i Imię
1Gronostaj Oliwia Maria
2Józefiak Katarzyna
3Kaczmarek Nadia
4Koźlik Julia
5Krupka Angelika
6Przystańska Alicja
7Wdowiak Emilia Maria
8Żurek Zuzanna


Technikum -
technik informatyk

lista kandydatów przyjętych
do klasy 1 ti

Lp.Nazwisko i Imię
1Balicki Bartosz Stanisław
2Bobowski Kacper
3Dudziak Nikodem
4Dworczak Szymon
5Gertner Marcel Mateusz
6Han Jędrzej Bartosz
7Han Kamil
8Karaśkiewicz Mikołaj
9Kaźmierczak Adam
10Kubicki Damian
11Lewandowski Mateusz
12Łabędzki Krystian
13Maćkowiak Jędrzej Jacek
14Maćkowiak Oliwia
15Michalski Marcin
16Moczyk Bartosz
17Pohl Dawid
18Prajs Maksymilian
19Ratajczak Bartosz
20Szlafka Tomasz


Technikum -
technik spedytor

lista kandydatów przyjętych
do klasy 1 ts

Lp.Nazwisko i Imię
1Adamczak Olga Marta
2Antkowiak Oliwia
3Dziubała Tobiasz
4Galusik Oliwier
5Jasińska Martyna
6Jurga Oskar
7Lester Anna
8Marcinowska Emilia
9Orzechowski Piotr
10Rabiega Ksawier Aleksander
11Starkbauer Krystian
12Zegar Tomasz


Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

lista kandydatów przyjętych
do klasy 1 tzug

Lp.Nazwisko i Imię
1Bernacka Paulina
2Furmaniak Paulina
3Kaczmarek Adam
4Kowalska Aleksandra
5Krakowska Zofia
6Olejniczak Jagoda
7Szłapka Weronika


Szkoła branżowa
lista kandydatów przyjętych
do klasy 1 sb

Lp.Nazwisko i Imię
1Andrzejewski Adam
2Biegański Kacper
3Bura Filip
4Cieślak Aleksander
5Czarnecki Fabian
6Doba Patrycja Joanna
7Domagała Chrystian Leonard
8Dudziak Dawid
9Dudziński Mateusz
10Fajfer Szymon Piotr
11Firlej Damian
12Fryder Bartosz
13Gliniak Dawid
14Han Kacper
15Jagodziński Igor
16Kaczmarek Bartłomiej
17Kaźmierczak Maciej
18Kicińska Roksana
19Kostrzewa Adrian
20Kubiak Sławomir
21Lemański Kacper
22Łukaszewska Amanda
23Łukaszewska Marta Maria
24Łukowiak Sylwia
25Majorczyk Marcel
26Matuszczak Aleks Kornel
27Miler Mikołaj
28Mocek Michał
29Napierała Wiktor
30Nyczka Nikola
31Nyczka Olga
32Nyczka Paulina
33Pawlak Alan
34Piecuch Agnieszka
35Pietrasz Roksana
36Pietrzak Igor
37Piotrowiak Dominika
38Prajs Dominik
39Przybyła Marcin
40Raczyński Sebastian
41Rodewald Zuzanna
42Rosolski Szymon
43Rybakowski Kamil
44Samelczak Mateusz
45Samoląg Aleksandra Ewa
46Sieracki Andrzej
47Skoracka Aleksandra
48Skoracki Wiktor
49Skrzypczak Kacper
50Sporny Emil
51Starkbauer Norbert
52Styziński Piotr Jan
53Szatkowski Mieszko
54Szułczyńska Karolina Elżbieta
55Szymaniak Filip
56Szymański Wojciech
57Szymański Sebastian
58Śliwa Maksymilian
59Tomczyk Mateusz
60Urbaniak Maksymilian
61Wawrzynowski Konrad
62Weinert Wiktoria
63Wojciechowska Ewa



Stronę odwiedzono 495



e-dziennik   e-learning
 zdjecie-do-mlegitymacji

Patronat
Politechniki
Poznańskiej



Certyfikaty i odznaczenia

zobacz »

Gratulacje i podziękowania


Nasi Partnerzy

zobacz »