Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Piątek, 26 kwietnia 2024 r.
Miko%C5%82ajkowy%20Dzie%C5%84%20Sportu
5.12.2020 r.

W czwartek, 5 grudnia 2019 roku odbył się Mikołajkowy Dzień Sportu zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Tego dnia odbyły się turnieje w czterech kategoriach: unihokej chłopców, unihokej dziewczyn, tenis stołowy chłopców oraz tenis stołowy dziewczyn. Uczestnikami byli nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły. Pierwsze miejsce w unihokeju dziewczyn zajęła klasa 2 loa, w unihokeju chłopców klasa 1 gta, w tenisie stołowym dziewczyn wygrała Alicja Maślak z klasy 2 b1b, a w tenisie stołowym chłopców zwyciężył Remigiusz Styziński. Zawody rozpoczęły się występem chearleaderek, a zakończyły finałowymi rozgrywkami. Podziękowania kierujemy w stronę nauczycieli wychowania fizycznego za pomoc w organizacji turnieju. Przede wszystkim dziękujemy uczestnikom, którzy wykazali się prawdziwym sportowym duchem walki.

Kacper Pańczak

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej