Close X

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Wtorek, 29 września 2020 r.

Klasy

  Liceum ogólnokształcące   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 Technikum w zawodzie technik:  architektury krajobrazu   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 informatyk   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 fotografii i multimediów   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 rolnik
 spedytor   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 żywienia i usług gastronomicznych   po szkole podstawowej   po gimnazjum
 Szkoła branżowa I stopnia   po szkole podstawowej   po gimnazjum
Liceum ogólnokształcące

(2020-2024)

wychowawca: Budzińska Sylwia

Błażejak Marcel Andrzej

Chudziński Maksym

Cichy Krystian Piotr

Cywka Maciej

Drzewiecka Alicja

Dwojny Bartosz Patryk

Gadzińska Dominika Anna

Gintrowicz Szymon

Jędrzychowski Kacper

Kamiński Mariusz

Kędziora Jakub

Kiciński Hubert

Krzykała Tomasz

Kuziel Roksana Anna

Łukaszewska Anastazja

Mania Magdalena

Michalak Kornelia Małgorzata

Michalak Wiktoria

Paluszak Dobrosława

Piątyszek Marta

Ratajczak Emil

Sikora Zofia

Spławski Bartosz

Stankowiak Dawid

Stefaniak Sandra

Stróżyk Karolina

Szymański Alan Krzysztof

Werner Julia

Wosik Martyna Katarzyna

Woźna Julia Anna


Liceum ogólnokształcące

(2019-2023)

wychowawca: Ewa Nowacka-Wieczorek

Emilia Adam

Maja Bąkowska

Jakub Bobrowski

Julia Maria Borowczak

Aleksandra Chrapa

Marcelina Dominika Czerniak

Amelia Anna Domagała

Weronika Dziekońska

Klaudia Glapiak

Patrycja Wiktoria Kachnic

Wiktoria Maria Kasińska

Wiktoria Aleksandra Kasperska

Adriana Maria Kościańska

Amadeusz Machoy

Maja Jadwiga Mirecka

Nicola Okoniewska

Julia Podrzycka

Sandra Primel

Natalia Pukacka

Iga Smoczyk

Wiktoria Sobiech

Dawid Krzysztof Stachowski

Sandra Starkbauer

Weronika Szczepaniak

Oliwia Szuster

Wiktoria Anna Śledziewska

Anna Maria Świątkowska

Roland Marcin Walenciak



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 410

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 410

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 410

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 411

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 411

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 411
Liceum ogólnokształcące

(2020-2024)

wychowawca: Ratajczak Dawid

Adamczak Kacper

Adamczak Karol

Furmaniak Weronika

Kaminiarz Maja Weronika

Lemańska Wiktoria

Lorenz Sylwia

Mycyk Zuzanna

Nyczka Patryk

Olejnik Michał

Piotrowiak Dominika

Popiel Zofia

Primel Natalia

Sibilski Fabian

Skoracki Kamil Łukasz

Sobierajska Martyna

Stachowiak Wiktoria

Stocki Jakub

Sworacka Otylia Magdalena

Szlafka Oliwia

Szuster Weronika

Szymański Sebastian

Śmigaj Ewa Maria

Świdzińska Zofia

Zdziabek Raisa


Liceum ogólnokształcące

(2019-2023)

wychowawca: Marzena Grześkowiak

Patrycja Maria Białasik

Stanisław Przemysław Brząkowski

Emilia Maria Capała

Nikola Chróst

Marcel Ciesielski

Kamil Dzialik

Kamil Marek Giezek

Aleksander Gwardzik

Otylia Józefowska

Dagmara Jurga

Mateusz Kachnic

Magdalena Helena Kamińska

Oliwia Beata Kluczyńska

Olaf Kacper Kubis

Vanessa Leśniak

Aleksander Mądry

Adam Młynarek

Zuzanna Nowak

Krzysztof Witold Omieczyński

Oliwia Przybysz

Wiktoria Ratajczak

Kacper Ratajski

Oskar Samelczak

Kamil Łukasz Skoracki

Julia Spławska

Zofia Żaneta Szlafka

Kamil Szymański

Dawid Marcin Trzpil

Jagoda Anna Twardowska

Roksana Maria Waszyk



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 414

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 414

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 414

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 415

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 415

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 415

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 417

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 417

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 417
Liceum ogólnokształcące

(2019-2022)

wychowawca: Magdalena Konik

Magdalena Buchert

Alicja Drajerska

Julita Maria Idaszak

Mikołaj Jagodziński

Martyna Maria Juskowiak

Gabriela Kabat

Marcin Kaczmarzyk

Małgorzata Kasperek

Adam Czesław Kaźmierczak

Jakub Klamka

Julia Klamka

Weronika Kozak

Martin Malepszak

Natalia Urszula Markiewicz

Alicja Nowak

Wiktoria Nowicka

Martyna Nyczka

Michalina Nyczka

Weronika Podgórska

Oliwia Poślednik

Klaudia Sztucka

Natalia Szymanowska

Paulina Angelika Szymendera

Roksana Trawa

Emilia Waligórska

Bartłomiej Waszak

Maria Wolanczyk

Jakub Miłosz Wujczak

Kornelia Katarzyna Zmuda

Kacper Żurek


Liceum Ogólnokształcące

(2018-2021)

wychowawca: Danuta Boczek

Bartkowiak Sandra

Błaszkowska Aleksandra

Bursztyn Laura

Drgas Piotr Maciej

Florczak Alicja Maria

Golembka Karolina

Janowski Mateusz

Jucha Diana Emilia

Łuczak Klaudia

Matuszak Zuzanna Maria

Michalak Sylwia Maria

Mikołajczyk Daniel

Miler Nicola Wiktoria

Pawlak Maja Anna

Pieśniak Jakub

Pochanke Michał

Ratajczak Martyna

Sacla Dawid

Skorupska Katarzyna

Szlafka Wiktoria Nikola

Szpruta Kacper Damian

Świątek Anna

Świtała Magdalena

Włodarczak Marika

Wojciechowska Wiktoria

Wojdowska Zuzanna

Wróblewski Adam Tomasz



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 420

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 420

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 420
Liceum ogólnokształcące

(2019-2022)

wychowawca: Justyna Górniak-Zielonka

Aleksandra Antkowiak

Maja Bąk

Joachim Ceglarek

Joanna Chuchla

Jonasz Dobraś

Aleksandra Domagała

Agnieszka Dratwińska

Alina Dziamska

Artur Florczak

Eric Isidoris

Dawid Katarzyński

Wiktor Konieczny

Monika Kowalska

Jakub Kuczma

Nikola Łagowska

Nikola Matuszak

Mikołaj Naskręt

Nadia Olejnik

Martyna Magdalena Sadowska

Weronika Samelczak

Julia Sikora

Natalia Magdalena Stróżyk

Agnieszka Strużyńska

Paulina Wawrzyniak

Jakub Marian Wiśniewski


Liceum Ogólnokształcące

(2018-2021)

wychowawca: Alicja Zarzycka

Brembor Mateusz

Cyka Ilona

Dorsz Nikola Katarzyna

Kajoch Przemyslaw

Karaś Patryk

Kasprzak Bartosz

Kozakiewicz Wojciech

Kruk Julia Małgorzata

Krupa Mikołaj

Leciejewska Aleksandra

Lorenz Arkadiusz

Matyasz Dominika

Mularczyk Jakub

Nowak Konrad Franciszek

Pawiłojć Jakub

Pawlak Sebastian Jan

Pentek Igor

Prałat Natalia

Robaszewska Martyna

Rychła Michalina Maria

Sobczak Filip

Śron Krzysztof

Tchórzewski Kryspin Mikołaj

Wawrzyniak Piotr

Winiarski Aleksander

Włodarczak Wiktor

Żurawski Kacper


Technikum -
technik architektury krajobrazu

(2020-2025)

wychowawca: Olejniczak Franciszek

Białożyt Paula

Łożyńska Karolina

Marcinowska Oliwia

Pawłowska Olga

Starkbauer Sylwia

Tryjanowska Wiktoria



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 426

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 426

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 426

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 427

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 427

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 427

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 428

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 428

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 428

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 429

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 429

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 429

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 431

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 431

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 431
Technikum -
technik architektury krajobrazu

(2019 - 2023)

wychowawca: Katarzyna Snela

Izabela Anioła

Nikola Czechanowska

Kaja Agnieszka Kaźmierczak

Jagoda Konieczna

Dobrosława Marciniak

Maksym Wolanczyk



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 433

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 433

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 433

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 434

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 434

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 434

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 437

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 437

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 437

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 438

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 438

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 438

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 439

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 439

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 439

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 440

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 440

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 440

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 443

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 443

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 443
Technikum -
technik informatyk

(2019 - 2023)

wychowawca: Ewelina Talarek-Franek

Bartosz Antkowiak

Jacek Bąk

Adam Czesław Cieślak

Kaja Gawron

Alan Kacper Jakubowski

Patryk Józefczak

Mateusz Kopienka

Krystian Kurek

Bartosz Maciejewski

Jan Majewski

Kacper Wojciech Młynkowiak

Kacper Ratajczak

Bartosz Samol

Igor Szymański



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 445

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 445

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 445
Technikum -
technik informatyk

(2018 - 2021)

wychowawca: Małgorzata Dąbrowska

Apolinarski Eryk

Bączyk Nikola Katarzyna

Brylczak Jakub

Gano Mateusz Piotr

Hamrol Jakub

Jankowski Mikołaj

Kanikowska Wiktoria

Kostrzewa Miłosz

Kubicki Mateusz Sylwester

Mocek Jakub

Sikora Dawid

Walenciak Bartosz

Woś Weronika


Technikum -
technik informatyk

(2020-2025)

wychowawca: Misiorna Anna

Hartlieb Michał

Jankiewicz Tobiasz

Jędraszyk Mikołaj

Łukowiak Jakub

Majer Kamil

Małecki Kacper

Nadobnik Kamil

Piątek Zachariasz

Piotrowski Radosław

Rajewski Konrad

Skorupiński Paweł

Spławski Maksymilian

Wróblewski Bogdan Jan

Zieliński Kacper


Technikum -
technik informatyk

(2019 - 2024)

wychowawca: Alicja Zarzycka

Eryk Dawid Chmielewski

Mariusz Frąckowiak

Oskar Krzysztof Harendarz

Konrad Kasztelan

Oskar Jan Ludwiczak

Alan Michalewicz

Kacper Mroziński

Wiktor Popiel

Adam Rusiecki

Bartosz Sitkiewicz

Kacper Skrzypczak

Nikodem Mariusz Szady

Patryk Walenciak

Kacper Walkowiak

Mikołaj Wojciechowski

Jakub Woźny

Szymon Wojciech Wujczak

Tobiasz Wyszogrodzki

Dawid Zarzycki

Eryk Żurawski



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 450

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 450

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 450

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 451

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 451

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 451

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 452

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 452

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 452

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 455

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 455

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 455
Technikum -
technik fotografii i multimediów

(2019 - 2023)

wychowawca: Katarzyna Snela

Antonina Teresa Andrzejewska

Martyna Furmaniak

Marcelina Katarzyna Kuśnierek

Zofia Majcherek

Zuzanna Laura Mueller

Patrycja Paciorkowska

Maja Małgorzata Świderska

Adrianna Wawrzyniak

Patrycja Wieczorek

Sandra Joanna Wlaźlak

Alicja Wojciechowska



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 457

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 457

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 457

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 458

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 458

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 458
Technikum -
technik fotografii i multimediów

(2020-2025)

wychowawca: Olejniczak Franciszek

Biberstajn Maria

Bieska Wiktoria

Błażejak Igor

Bohn Natalia

Daum Jolanta Maria

Dudziak Nikola

Dworczak Jarosław

Grys Oliwia

Konieczny Mikołaj

Lemańska Paulina

Lewandowska Martyna

Marciniak Oliwia

Samelczak Olga

Szatkowski Mieszko Jan

Szeląg Nadia

Szyszka Natalia Anna

Toboła Patrycja

Tomowiak Dominik


Technikum -
technik fotografii i multimediów

(2019 - 2024)

wychowawca: Renata Kiąca

Kinga Biała

Eliasz Andrzej Chłapowski

Marcel Dudziak

Nikodem Patryk Dzięgiel

Kinga Giemza

Aurelia Magdalena Graf

Jesika Agnieszka Jankowska

Monika Kąkolewska

Aleksandra Kurzawa

Zuzanna Maćkowiak

Malwina Nadolna

Oliwia Ogrodowczyk

Maja Ratajczak



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 462

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 462

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 462

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 463

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 463

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 463

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 464

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 464

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 464

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 467

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 467

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 467

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 468

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 468

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 468
Technikum -
technik rolnik

(2018 - 2021)

wychowawca: Katarzyna Hordecka-Sadowska

Bialy Michał

Kamieniarz Jakub

Marcianiak Norbert

Michałowski Krystian

Piasecki Dominik

Walkiewicz Wiktor

Zając Dawid


Technikum -
technik rolnik

(2017-2021)

wychowawca: Renata Fijałkowska

Biberstajn Adam

Gano Bartosz

Kobiałka Kamil

Kostrzewa Piotr

Marach Natalia Dominika

Skoracki Ernest Jakub

Sobkowiak Katarzyna

Wojciechowska Ewelina

Zawidzki Artur Paweł



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 473

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 473

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 473
Technikum -
technik spedytor

(2019 - 2023)

wychowawca: Ewelina Talarek-Franek

Weronika Anna Augustyniak

Łukasz Czaja

Julia Aleksandra Kwaczyńska

Wiktoria Łączna

Klaudia Marach

Jakub Maciej Mikołajewski

Hubert Motylski

Nikodem Łukasz Okupniczak

Grzegorz Olejnik

Filip Rozwalka

Alan Sieracki

Daniel Adam Sitkiewicz

Wiktoria Katarzyna Suszka

Kacper Szaferski

Wiktoria Woś


Technikum -
technik spedytor

(2018 - 2021)

wychowawca: Katarzyna Hordecka-Sadowska

Bartkowiak Klaudia

Bąk Jakub

Błaszkowski Jakub

Jaborski Norbert

Jaśkowiak Jakub

Kasperska Kamila

Langner Alicja Kinga

Łukaszewski Bartosz

Majewska Maria

Mikołajewski Jakub Maciej

Nyczka Marta

Olbiński Damian

Smoczyk Julia Maria

Styzinski Remigiusz

Szaferski Kacper

Urbaniak Damian

Waligórska Aleksandra Weronika

Walkowiak Lidia

Zapłata Daria


Technikum -
technik spedytor

(2017-2021)

wychowawca: Małgorzata Dąbrowska

Domagalski Jakub

Glapiak Paulina Joanna

Jedrzychowski Jakub

Jędrzychowski Łukasz Karol

Kaczor Jakub

Kmiecik Sebastian

Kozak Adam

Maćkowiak Jakub

Majorczyk Szymon

Mencel Jakub

Nowak Filip

Nowakowska Dorota Anna

Ogrodowczyk Adam Łukasz

Otulakowska Daria

Szkoruda Noicole Anna

Wiśniewska Angelika

Wróblewski Piotr


Technikum -
technik spedytor

(2020-2025)

wychowawca: Misiorna Anna

Bereszyński Oliwier

Górny Konrad

Jaśkowiak Nikodem

Kaczor Marta

Kroplewska Wanessa Ewa

Małczak Artur

Michalak Jędrzej

Nadolny Dawid

Pachura Wiktoria

Przybysz Adam Piotr

Ruskowiak Jakub Paweł

Smok Julia

Troszczyński Piotr

Witkowski Paweł


Technikum -
technik spedytor

(2019 - 2024)

wychowawca: Renata Kiąca

Kamila Kostrzewa

Dominik Łukaszewski

Maria Mikołajczak

Weronika Nadolna

Mikołaj Nowacki

Mikołaj Nowak

Oskar Patalas

Tymoteusz Sochacki

Wiktoria Szymańska

Miłosz Wierzejewski



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 480

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 480

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 480

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 481

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 481

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 481

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 482

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 482

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 482

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 485

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 485

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 485
Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2019 - 2023)

wychowawca: Katarzyna Snela

Agnieszka Biberstajn

Michalina Marta Błażejewska

Jolanta Wioleta Donaj

Angelika Anna Kostrzewa

Natalia Nyczka

Katarzyna Skowron

Ewa Julita Szczygieł

Sandra Wieczorek

Dominika Woś


Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2018 - 2021)

wychowawca: Katarzyna Hordecka-Sadowska

Budzińska Marta

Czarnecka Wiktoria

Graf Marta Anna

Murawka Dawid

Sikora Marika

Sobczyszyn Dagmara


Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2017-2021)

wychowawca: Renata Fijałkowska

Andrzejewska Kalina

Brembor Lidia Maria

Czarnopyska Julia Katarzyna

Frąckowiak Daria

Krzyślak Wiktoria

Michalska Wiktoria

Michalski Dariusz

Olejnik Martyna Maria

Przymus Ewa

Skoracki Jakub

Starkbauer Daria

Szłapka Agata



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 490

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 490

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 490
Technikum -
technik żywienia i usług gastronomicznych

(2019 - 2024)

wychowawca: Alicja Zarzycka

Roksana Boś

Julia Budzińska

Wiktoria Donaj

Anna Holiuta

Kinga Krawczyk

Magdalena Krzyżanowska

Anastazja Paź

Agata Skoracka

Joanna Stryjakowska

Sandra Barbara Szczygieł



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 492

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 492

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 492

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 493

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 493

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 493

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 494

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 494

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 494
Szkoła branżowa I stopnia

(2020-2023)

wychowawca: Becela Rafał

Banaszczak Roksana

Baranowski Kacper

Biegański Tobiasz

Cieśla Szymon

Furmaniak Bartosz

Jaszkiewicz Roksana

Kaminiarz Dominika

Kaźmierowska Iza

Klecha Michalina

Kostrzewa Oliwia

Krupka Adrian

Krzyślak Paulina

Lewandowski Mateusz

Matuszewski Sławomir

Piotrowiak Robert

Pospiech Jakub

Słański Kamil

Szlafka Tomasz

Szułczyński Arkadiusz Tomasz

Szymańska Maja Magdalena

Tomowiak Wojciech

Trybuła Filip

Tryjanowski Filip

Waszyk Mateusz


Branżowa 1 stopnia

(2019-2022)

wychowawca: Anna Braja

Bartosz Bartkowiak

Jakub Boroń

Cyprian Ceglarek

Igor Piotr Cichowski

Mateusz Ciećmierowski

Patryk Mateusz Doba

Mateusz Drożdżyński

Gabriel Bogdan Durkowiak

Mateusz Franek

Mikołaj Frąckowiak

Daria Marta Gbiorczyk

Dawid Gbiorczyk

Mateusz Golec

Patryk Idczak

Kornelia Kawecka

Bartosz Kaźmierowski

Piotr Kimel

Adam Piotr Kotecki

Weronika Krystek

Tomasz Krzykała

Dominik Przemysław Kubiak

Anna Skoracka

Daria Weronika Tyl

Mikołaj Weinert

Joanna Julianna Wita



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 499

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 499

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 499
Szkoła branżowa I stopnia

(2020-2023)

wychowawca: Becela Rafał

Fryder Wiktoria

Furmaniak Paulina

Jankowiak Tobiasz Mariusz

Koczorowski Gracjan

Kozłowska Klaudia

Lorenz Klaudia

Ławniczak Oskar

Mania Katarzyna

Mikołajczak Krystian

Młynarek Adam

Oleksiak Jakub

Rzepecki Piotr

Samelczak Mateusz

Samelczak Oskar

Suwiczak Amanda Anna

Sworacki Kacper

Świtała Oskar

Tyl Daria Weronika

Walachowski Jakub

Wojciechowski Wojciech

Zandek Oskar


Branżowa 1 stopnia

(2019-2022)

wychowawca: Miłosz Sibilski

Mateusz Błaszkowski

Kornelia Celestyna Dorynek

Kacper Drozdek

Eryk Furmaniak

Kamil Kowalski

Kacper Kunert

Piotr Lorych

Małgorzata Majer

Mateusz Mania

Marta Marciniak

Kazimierz Nowak

Patryk Nyczka

Jakub Dariusz Paul

Patryk Ratajczak

Remigiusz Stanisław Samelczak

Zofia Sikora

Krystian Skrzypczak

Łukasz Stryjakowski

Mateusz Szwarc

Alicja Walkowiak

Mikołaj Włodarczak

Magdalena Wojciechowska



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 502

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 502

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 502

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 505

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 505

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 505
Branżowa 1 stopnia

(2019-2022)

wychowawca: Jarosław Kuderski

Agata Ambrowczyk

Mateusz Apolinarski

Mikołaj Barczyński

Nikodem Tomasz Dorynek

Patryk Golec

Sara Aleksandra Jęsiek

Wiktoria Kaźmierczak

Sandra Kokocińska

Kacper Konieczny

Łukasz Kostrzewa

Kacper Kozłowski

Arkadiusz Lorenz

Katarzyna Machowiak

Maja Maćkowiak

Piotr Mieloch

Robert Roman Olejnik

Emanuel Rybicki

Eryk Sadowski

Szymon Siejak

Arkadiusz Tomasz Szułczyński

Dominika Wasielewska

Mateusz Weinert

Michał Wojciechowski

Natalia Zapłata


Branżowa 1 stopnia

(2018-2021)

wychowawca: Aldona Hofmańska

Biala Martyna

Borowiak Monika

Grochowa Martyna

Jakubiak Zuzanna

Klabiński Szymon Piotr

Kokocińska Karina

Lisiak Oskar

Majchrzak Tobiasz

Maślanka Dominik

Nadolny Dawid

Poloch Marcin

Poniży Magdalena

Ranka Hubert

Sikora Jakub

Sikora Liwia

Skrzypczak Klaudia

Skrzypczak Jarosław

Sobecki Jakub

Sobol Wiktoria

Szymaniak Szymon

Urbański Michał

Wasielewska Amelia

Żurawski Jakub



Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 508

Warning: include(klasy//.php): failed to open stream: No such file or directory in /klasy/klasy.php on line 508

Warning: include(): Failed opening 'klasy//.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /klasy/klasy.php on line 508
Branżowa 1 stopnia

(2019-2022)

wychowawca: Estera Białas

Kamil Biały

Kacper Gidaszewski

Kacper Gołąbka

Miłosz Arkadiusz Hermanowicz

Angelika Hoffmann

Paweł Jasiak

Przemysław Kamieniarz

Mateusz Kaźmierczak

Adam Kozica

Marcelina Kubasik

Tobiasz Łukaszewski

Jakub Paweł Matuszewski

Piotr Nadolny

Szymon Otulakowski

Bartosz Strugarek

Jagoda Aleksandra Sworek

Michał Sławomir Szlachetka

Wiktoria Tomczyk

Weronika Wojciechowska

Mikołaj Wudarczak


Branżowa 1 stopnia

(2018-2021)

wychowawca: Jarosław Pietrowski

Bock Sebastian

Boroń Mikołaj

Galimski Jakub

Gmerek Martyna

Gucińska Klaudia

Hadrysiak Adam

Han Patryk

Józefczak Grzegorz

Kamieniarz Kacper

Kmieciak Magdalena

Kołcun Tymoteusz

Krupka Krystian

Krupka Piotr

Kulski Jakub

Łakomy Ernest

Mania Ryszard

Marciniak Patrycja

Maślak Alicja

Pawlak Kacper

Siejak Oskar

Szczygieł Maciej

Wieczorek Kacper

Witkiewicz Jeremiasz

Żeleźniak Justyna





 
Patronat
Politechniki
Poznańskiej

bip

Wynajem

pomieszczeń szkolnych


Certyfikaty i odznaczenia












Gratulacje i podziękowania


Nasi Partnerzy

zobacz »