Close X

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Sobota, 20 kwietnia 2024 r.
Festiwal%20Sztafet%20Fina%EF%BF%BD%EF%BF%BD%20Mistrzostw%20Wielkopolski.%20Pozna%EF%BF%BD%EF%BF%BD.
11.10.2021 r.

Wyróżniający się sportowcy rywalizowali na bieżni w ramach finału licealiady Festiwalu Sztafet. W tym roku zawody sportowe zostały rozegrane na obiektach sportowych T.S Olimpia w Poznaniu. Powiat kościański reprezentowała trzy sztafety sprinterskie z ZSP w Nietążkowie. Pierwsze na starcie stanęły dziewczyny biegające w sztafecie 4x100 m w składzie: Daria Zapłata, Emilia Capała, Nadia Szady, Kornelia Zmuda. Bieg ukończyły na dziewiątym miejscu z czasem 57”.63. Kolejni na bieżni pojawili się chłopcy startujący w sztafecie 4x100 m w składzie: Mikołaj Jędraszyk, Sebastian Szymański, Mikołaj Nowak, Dawid Katarzyński. Swój bieg ukończyli na siódmym miejscu (48”42).
Ostatnia nasza sztafeta rywalizowała na dystansie 4x400 m (Maja Han,Wiktoria Kasperska,Wiktoria Ratajczak,Olga Witkowska). Dziewczyny uzyskały czas 5’13”plasując się na dwunastym miejscu. Wszystkim finalistom Mistrzostw Wielkopolski składamy ogromne gratulacje.

Ł.Z

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej