Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Wtorek, 23 kwietnia 2024 r.
XV%20Zimowy%20Bieg%20im.%20Jana%20Kasprowicza%20w%C2%A0Niet%C4%85%C5%BCkowie
7.12.2018 r.

130 uczestników wystartowało w piętnastej edycji biegu im. Jana Kasprowicza. Impreza została zorganizowana przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie oraz UKS „Junior” Nietążkowo. Celem zawodów było propagowanie wśród młodzieży szkolnej aktywności fizycznej. W tym roku trasa biegu w całości została poprowadzona na terenie szkoły. Start i meta znajdowały się przed halą sportową. Rywalizacja sportowa odbyła się wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i podstawowych na dystansie ok. 2,0 km. Ze szkół podstawowych gościliśmy uczniów ze Starego Bojanowa, Śmigla oraz Święciechowy. Zwycięzcą biegu został Jeremiasz Witkiewicz (ZSP Nietążkowo) z czasem 6’:20”, natomiast wśród dziewcząt pierwsza na mecie pojawiła się Michalina Rychła(ZSP Nietążkowo: 7’30”).