Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Piątek, 29 marca 2024 r.
XXXII%20Bieg%20im.%20Dezyderego%20Ch%C5%82apowskiego%20w%20Turwi
7.10.2017 r.

XXXII Bieg im. Dezyderego Chłapowskiego w Turwi. 7.10.2017 r. W pierwszą sobotę października co roku Turew gości pasjonatów biegów długodystansowych. Tegoroczne biuro zawodów, start oraz meta znajdowały się przy szkole podstawowej w Turwi. Organizator biegu postanowił nieco zmodyfikować trasę biegu, ze względu na zniszczenia spowodowane przez mające miejsce w ostatnich dniach huraganowe wiatry. Po raz kolejny znakomicie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. W biegu głównym na dystansie 10km wystartowali: Dominik Marcinkowski, Kacper Taterka, Adrian Bajstok ,Radosław Styziński. Bardzo dobre wyniki uzyskali Kacper Taterka który w kategorii 16-29 uplasował się na 2 miejscu, na 4 pozycji linię mety przekroczył Dominik Marcinkowski, 18 miejsce w tej samej kategorii zajął Adrian Bajstok, jako 20 w kategorii dobiegł Radosław Styziński. W kategorii M-39 wystartował Patryk Musielak z Leszna, który uplasował się na 4 miejscu. W zawodach wystartował również opiekun grupy Łukasz Złotkowski. Bieg główny ukończyło 121 zawodników.

Ł.Z

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej