Close X

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Piątek, 19 kwietnia 2024 r.
Fina%C5%82%20Mistrzostw%20Wielkopolski%20LZS%20w%C2%A0pi%C5%82ce%20koszykowej%20ch%C5%82opc%C3%B3w
23.01.2018 r.

W dniu 8 lutego 2018 r. odbył się Finał Mistrzostw Wielkopolski LZS w koszykówce chłopców. Gospodarzem zawodów było LO Środa Wlkp. Sześć zespołów podzielono na dwie grupy – A i B. Rozstawiono zespoły, które w ubiegłym roku zajęły dwa pierwsze miejsca: LO Środa i ZS nr1 Ostrzeszów. Pozostałe zespoły uzupełniły składy grup w wyniku losowania.

ZS nr 1 Ostrzeszów – ZSP Nietążkowo 31:16
Nasi koszykarze zajęli drugie miejsce w grupie i mieli możliwość gry o brązowy medal.
W meczu o brązowy medal pokonaliśmy gospodarzy LO Środa (25:11).
W finale zawodów w  meczu o pierwsze miejsce ZS nr 1 Ostrzeszów pokonał ZSP-P CKU Marszew 20:10.