Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Wtorek, 19 marca 2024 r.
Bieg%20Gwiazdkowy.%20Leszno
19.12.2017 r.

Zgodnie z tradycją przed Świętami Bożego Narodzenia ZST w Lesznie był organizatorem Biegu Gwiazdkowego. Uczestnicy imprezy rywalizowali na dystansie ok. 1700 m. w 8 kategoriach. Start i meta znajdowały się przy Zespole Szkół Technicznych w Lesznie, a trasa wiodła pobliskimi ulicami.
ZSP w Nietążkowie reprezentowany był przez liczną grupę biegaczy. Dobre rezultaty uzyskali następujący uczniowie: w grupie dziewcząt starszych Danuta Świtała uplasowała się na 4 miejscu, a  Oliwia Kaczmarek na 5. W kategorii chłopców starszych Kacper Taterka zajął 2 miejsce, natomiast w kategorii OPEN dziewcząt Marika Zarabska zajęła pierwsze miejsce, a Weronika Ruskowiak uplasowała się na trzecim stopniu podium. Naszą szkołę reprezentowały również Kamila Mania, Diana Nikoliuk, Kornelia Kisała, Natalia Szczepaniak, Klaudia Minkus, Anita Antkowiak oraz Adrian Bajstok i Wojciech Kozakiewicz. W kategorii OPEN drugą lokatę zajęła absolwentka ZSP w Nietążkowie, zawodniczka UKS Junior Anna Ruskowiak. Zawody należy uznać do udanych. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i czekamy na dalsze sukcesy.

Milosz Sibilski

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej