Close X

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Czwartek, 28 marca 2024 r.
Mistrzostwa%20Wielkopolski%20w%20Sztafetowych%20Biegach%20Prze%C5%82ajowych.%20Pozna%C5%84.
12.10.2017 r.

Na poznańskiej „Woli” został rozegrany kolejny finał Mistrzostw Wielkopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Do rywalizacji stanęły sztafety przełajowe szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Naszą szkołę oraz powiat kościański w tych zawodach reprezentowała drużyna dziewcząt. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a walka toczyła się do ostatniego metra. Ostatecznie nasza drużyna zajęła 14 miejsce.
rez. Klaudia Draber
Wielkie podziękowania dla Pana Henryka Drobnika za ufundowanie posiłku po zawodach dla całej ekipy.

Miłosz Sibilski

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej