Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Sobota, 20 kwietnia 2024 r.
XXXII%20Bieg%20Sylwestrowy
30.12.2016 r.

30 grudnia 2016r. o godz. 18 wystartował z terenu leszczyńskiej jednostki wojskowej XXXII Bieg Sylwestrowy. Na starcie biegu stanęło 350 osób, w tym zawodnicy i zawodniczki z ZSP Nietążkowo. Powodzenia na trasie życzył dowódca 4 Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego płk Mirosław Szwed. Uczniowie z ZSP Nietążkowo pomagali również przy sprawnym przeprowadzeniu biegu. Biegacze mieli do pokonania 5 km ulicami miasta wokół leszczyńskiej jednostki wojskowej. Część uczestników wystartowała w dość oryginalnych strojach, niekiedy nawet oświetlonych. Na mecie czekał szpaler z pochodniami, okolicznościowe medale i ciepły posiłek.
Jako pierwszy przybiegł z czasem 15 minut i 14 sekund reprezentant wojskowych gospodarzy Szymon Krawczyk, drugi był jego kolega Krzysztof Szymanowski, a trzeci Nikodem Dworczak WMLKS Nadodrze Powodowo. Z grona pań najszybciej 5 km pokonała Klaudia Pawlus LLKS OSOWA SIEŃ.
W klasyfikacji chłopców 15-16 lat zwyciężył Kacper Taterka UKS „Junior” Nietążkowo.
Po raz kolejny w biegu uczestniczył Michał Szkudlarek z Przysieki Polskiej, który w przyszłym roku będzie obchodził 84 urodziny.

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej